قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / بازاریابی مجازی / بازاریابی واسطه گری / نمونه قوانین و شرایط استفاده از خدمات همکاری در فروش شرکت دایان

نمونه قوانین و شرایط استفاده از خدمات همکاری در فروش شرکت دایان

تعاریف

 فروشگاه دایان : (DAYANSHOP) نام یک فروشگاه اینترنتی با نماد اعتماد الکترونیک می باشد که  قابلیت همکاری در فروش را نیز دارد.

بازاریاب : هر شخص حقیقی یا حقوقی است که محصولات را به فروش رسانده و به ازای آن پورسانت دریافت نماید.

مشتری : هر شخص حقیقی یا حقوقی است که محصولات را بواسطه بازاریاب خریداری نموده است.

 

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های DAYANSHOP  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است  . DAYANSHOP   حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید.

بخش پشتیبانی DAYANSHOP  سرویسی اضافی جهت کمک به کاربران بوده و صرفا در خصوص مسائل فنی مربوط به وبگاه راهنمایی‌های لازم را بعمل می‌آورد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگویی یا عدم پاسخگویی به سوالات و امثال آن به علت حجم بالای تماس‌ها ندارد.

DAYANSHOP  عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وبگاه تضمین نمی‌نماید. بازاریاب بدین وسیله موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه DAYANSHOP  نمی‌باشد.

 بازاریاب  باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان بازاریاب این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

 

تعهدات بازاریاب

بازاریاب متعهد می‌گردد از استفاده روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه استفاده نکند.

بازاریاب متعهد است چنانچه از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی کاربر، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند، آن را به اطلاع کاربر برساند.

بازاریاب متعهد است برای ایجاد حساب کاربری صرفا از یک نام و مشخصات یکسان و حقیقی استفاده کند. بنابراین چنانچه بازاریاب  به هر دلیلی چندین حساب کاربری با مشخصات مختلف و غیرواقعی ایجاد، به دلیل مغایرت این موارد با مقررات DAYANSHOP  ، حساب کاربری بازاریاب قفل و مانده قابل برداشت به نفع DAYANSHOP    کسر خواهد شد.

 

موارد ممنوع

تجاوز به حقوق قانونی و حریم خصوصی دیگران؛

اقدام به اعمالی که سبب خسارت به دیگران شود یا موجبات ورور ضرر به دیگران را فراهم آورد؛

برهم زدن اخلاق حسنه و نظم عمومی با استفاده از اطلاعات وبگاه؛

اقدام به اعمالی که مطابق قانون مجازات اسلامی، قانون جرائم رایانه ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه رفتار یا عمل مجرمانه تلقی می‌گردد؛

هر نوع فعالیت دیگری که از نظر وبگاه DAYANSHOP  یا ارگان های مرتبط نامناسب پنداشته شود؛

استفاده از مطالب دارای کپی رایت بدون اجازه‏ی صاحب اثر؛

تبلیغ کردن برای هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی و یا غیر منصفانه (به ویژه بازاریابی هرمی) و یا هر نوع استفاده از اطلاعات این وبگاه برای نیل به این منظور؛

تلاش برای نفوذ به وبگاه و یا تخریب اطلاعات موجود در وبگاه ( هک کردن) و همچنین انتقال ویروس یا هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب با استفاده از ابزارهای ارتباطی وبگاه؛

ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد؛

ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید؛

ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد؛

ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

بازاریاب بدین وسیله موافقت می‌نماید که DAYANSHOP  می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هر یک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربر نقض شده است، بدون اخطار قبلی

دسترسی وی را خاتمه دهد و حساب کاربری او را مسدود نموده و در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه DAYANSHOP  نمی‌باشد.

 

حل اختلاف

این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان ارجاع می‌شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی‌ و لازم‌الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال قابل اجراست.

 

منبع:دایان شاپ

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد اینترنتی؛ مدل واسطه گری در تجارت الکترونیک

در این مقاله «مدل واسطه گری» که اولین مدل کسب درآمد از اینترنت است را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *